ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Pistol 6318297
nr 631 8297
Pistol
med löstagbart gevärsstöd, 1800-tal, märkt 349
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.100 kr
måndag 29 mars 2010
kl 18:09:03
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.700 kr
2.100 kr
2.100 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
Pistol
Kondition: slitage, skador
nr 631 8297
Pistol
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 3.100 kr |
måndag 29 mars 2010 |